Про нас

Колективне підприємство «Дельта» засноване на базі відділу розробки систем керування антенами Конструкторського бюро «Промінь». Спочатку як державне мале піприємство, а з 1991 року функціонує як самостійне підприємство.
Підприємство має свої виробничі площі, обладнання, замкнутий цикл — розробка, виготовлення і випробування. За час свого існування підприємство розробило, виготовило і здійснило монтаж багатьох різних систем керування для ведучих підприємств в антенній техніці, таких як: Тернопільське ДНТП «Промінь», Київське АТ «УкрСАТ», ТОВ НТФ «Квазар-плюс», ДНДП «КОНЕКС», багатьох в/ч, російських підприємств Государственная «Космическая связь», АО «Текком», АО «Сат-тел», казахського підприємства «Жарык» і багато інших.
Підприємство освоїло випуск і постійно обновляє ряд джерел живлення (лабораторні, для сигналізації, для АТС, для апаратури на суднах з сертифікатом Регістра судноплавства України), перетворювачі напруги (DC/AC, DC/DC), зарядні пристрої, модулі живлення для сільських АТС, стабілізатори мережевої напруги з подвійним перетворенням, регулятори температури, багатофункціональні таймери та інше. Вироби успішно працюють вже багато років у різних галузях України, Росії і Казахстану.
Продукція підприємства високої якості підтверджена сертифікатами УкрСЕПРО, Сертифікатом про типове схвалення, Сертифікатом про признання виготовляча Регістром судноплавства України.
Ведучі спеціалісти мають великий досвід конструкторської і наукової роботи, включаючи наукові праці та винаходи. Успішно виконані ряд НДР та ДКР разом з ведучими підприємствами для різних галузей промисловості, в тому числі і для оборонної промисловості.
Приймаємо замовлення по проектуванню та виготовленню по ТЗ замовника інтелектуальних пристроїв силової електроніки.
Всі вироби можуть працювати в цілодобовому режимі при максимальному номінальному навантаженні.
Термін гарантії на вироби до 5 років. Відвантаження продукції будь-якою службою доставки по бажанню замовника.
Є досвід роботи по доставці в країни ближнього і дальнього зарубіжжя.